VNH2SP30 on täissillaga mootorijuht, mis on ette nähtud laias valikus autotööstuses. Seadmel on topelt monoliitne kõrge külgjuht ja kaks madala külje lülitit. Kõrge külje juhi lüliti on loodud kasutades STMicroelectronicu tuntud ja tõestatud patenteeritud VIPower M0 tehnoloogiat, mis võimaldab tõhusa integreerimise tõelisele Power MOSFETile koos intelligentse signaali-/kaitseskeemiga. VIN -kood ja mootoriväljund on 5 mm kruviklemmide jaoks, mistõttu on suuremate mõõtmetega juhtmete ühendamine lihtne. INA ja INB juhivad iga mootori suunda ja PWM tihvtid lülitavad mootorid sisse või välja. VNH2SP30 puhul väljastavad voolutundlikkuse (CS) tihvtid umbes 0,13 volti väljundvoolu ampri kohta.
Spetsifikatsioon:
- Pingevahemik: 5.5V - 16V
- Maksimaalne voolutugevus: 30A
- Praktiline pidev vool: 14 A
- Voolutundlikkus on proportsionaalne mootori vooluga
- MOSFET-takistus: 19 mΩ (jala kohta)
- Maksimaalne PWM sagedus: 20 kHz
- Termiline väljalülitus
- Ala- ja ülepinge väljalülitamine
Samm: materjali ettevalmistamine
Selle õpetuse jaoks vajasime järgmisi üksusi:
1. VNH2SP30 koletismootori moodul (ühe kanaliga)
2. Arduino Uno Board ja USB
3. Plastist hammasrataste mootor
4. Li-Ion Aku 7.4V 1200mAh
5. 2x traat krokodilli otsaklambriga
Samm: riistvaraühendus
Ühendage VNH2SP30 koletismootori mooduli (ühe kanaliga) tihvt Arduino Uno tihvtiga.
5V> 5V
GND> GND
CS> A2
INA> D7
INB> D8
PMW> D5
3. samm: proovi lähtekood
4. samm: jadamonitor
5. samm: tulemused
See on selle õpetuse tulemus:
i. kui kasutaja sisestab numbri "2", hakkab reduktormootor edasi pöörlema ja seeriamonitor prindib edasi.
ii. kui kasutaja sisestab '3', hakkab käigumootor tagurdama ja seeriamonitor prindib tagurpidi.
iv. kui kasutaja sisestab '1', peatub käigukasti mootor pöörlemisel ja seeriamonitor prindib.
6. samm: video
See video demonstratsioon näitab, kuidas käigukasti mootor töötab vastavalt näidisallikale.
Soovitan:
Kuidas juhtida pirni Arduino UNO ja ühe kanaliga 5V tahkis -releemooduli abil: 3 sammu
Kuidas juhtida pirni Arduino UNO ja ühekanalilise 5V tahkisrelee mooduli abil: Kirjeldus: Võrreldes traditsioonilise mehaanilise releega on tahkisrelee (SSR) palju eeliseid: sellel on pikem eluiga ja palju suurem sisselülitus/ kiirust välja lülitatud ja müra pole. Lisaks on sellel parem vastupidavus vibratsioonile ja mehaanilisele
6283 IC ühe kanaliga helivõimendi plaadi juhtmestik: 8 sammu
6283 IC ühe kanaliga helivõimendi plaadi juhtmestik: Hei sõber, täna räägin teile, kuidas ühendada kõlari, lisakaabli, toiteallika ja helitugevuse potentsiomeetri juhtmed 6283 IC ühe kanaliga helivõimendi plaadil. See helivõimendi plaat annab 30W väljundvõimsus. Vaatame