Selles teemas tahame jagada, kuidas teha NRF24L01 PA LNA mooduliga puldiautot. Tegelikult on veel mitmeid raadiomooduleid, näiteks 433MHz, HC12, HC05 ja LoRa raadiomoodulid. Kuid meie arvates on NRF24L01 moodul üsna hea, kuna hind on taskukohane ja võib kiire andmeedastusega luua kaugside. Andmelehelt vaadatuna saab see moodul suhelda kuni 1 km avaruumis ja ilma takistusteta. Lisaks moodulitele võivad antennid mõjutada ka suhtlusraadiust.
TEEME !!
-------------------------------------------- (Tõlge Bahasa Indoneesiasse)
Pada topik ini, kami ingin berbagi tentang cara membuat remote control dengan module NRF24L01 PA LNA. Sebenarnya ada beberapa moodul raadio yang lain, raadiomoodul 433MHz, HC12, HC05, maupun LoRa. Tetapi menurut kami module NRF24L01 cukup baik karena harga yang terjangkau dan dapat melakukan komunikasi jarak jauh dengan transmisi data yang cepat. Jika dilihat dari andmeleht, mod ini dapat berkomunikasi sampai jangkauan 1KM dalam ruang terbuka dan tanpa halangan. Selain moodul, antenn juga dapat mempengaruhi raadius jangkauan untuk berkomunikasi.
Samm: nõutavad komponendid
Saatja jaoks:
1. Projekti kast X3 (1)
3. NRF24L01 PA+LNA (1)
4. KY-023 juhtkangi moodul (1)
5. C 100uF (1)
6. Vajutage nuppu (3)
7. SPST lüliti (1)
8. Samm kuni 5 V moodul (1)
9. Jumper -kaabel (vastavalt vajadusele)
10. PCB (valikuline)
11. Aku 18650 (1)
Vastuvõtja jaoks:
1. Projekti kast X5 (1)
2. Arduino Nano [saate kasutada ka teisi arduino nippe] (1)
3. NRF24L01 PA+LNA (1)
4. C 100uF (1)
5. SPST lüliti (1)
6. L298n juhi mootorimoodul (1)
7. Mootori käigukast ja ratas (4)
8. Relee (1)
9. LED -riba 12VDC [valikuline]
10. Aku 18650 [Võite kasutada ka teist akut, millel on 12 V alalisvool] (3)
11. Akuhoidik 18650 jaoks (1)
12. LM2596 astmemoodul (1)
13. Jumper -kaabel (vastavalt vajadusele)
14. PCB (vajadusel)
Vajalik varustus:
1. Jootekolb
2. Plekkjoodis
3. Liimipüstol liimidega
4. Puurige bittidega
5. Kuumutuskaabel
2. samm: juhtmestiku skeem
Samm: lisage Arduino IDE -le NRF24L01 kogu
Teil peab olema see raamatukogu, laadige alla sellelt lingilt:
Lisage visand → Kaasa raamatukogu → Lisa. Zip -raamatukogu… → Sirvige allalaaditud raamatukogu → Ava
4. samm: laadige kood üles
Soovitan:
Pedaalkatiku kaugjuhtimispult + päästik: 6 sammu (piltidega)
10 W RGB väljaspool öölampi kaugjuhtimispult: 5 sammu
10 W RGB väljaspool öölampi kaugjuhtimispult: see projekt on 10 W RGB led -lamp ööseks, selle saab paigutada teie kõrvale ja pakkuda teile tundidepikkust meeleoluvalgust. Mind inspireeris Prantsusmaal olev Balad Lamp, kuid natuke võimas (kommertsversioon on umbes 3 W, minu oma 10 W) ja palju muud
Teleri kaugjuhtimispuldist saab RF -kaugjuhtimispult -- NRF24L01+ õpetus: 5 sammu (piltidega)
Kuidas luua oma NRF24L01+pa+lna moodul: 5 sammu
Traadita kaugjuhtimispult, kasutades 2,4 GHz NRF24L01 moodulit koos Arduinoga - Nrf24l01 4 kanaliga / 6 kanaliga saatja vastuvõtja nelikopterile - Rc helikopter - Rc lennuk Arduino
Traadita kaugjuhtimispult, kasutades 2,4 GHz NRF24L01 moodulit koos Arduinoga | Nrf24l01 4 kanaliga / 6 kanaliga saatja vastuvõtja nelikopterile | Rc helikopter | Rc -lennuk Arduino abil: Rc -auto käitamiseks | Quadcopter | Droon | RC lennuk | RC paat, meil on alati vaja vastuvõtjat ja saatjat, oletame, et RC QUADCOPTERi jaoks on vaja 6 kanaliga saatjat ja vastuvõtjat ning seda tüüpi TX ja RX on liiga kulukad, nii et teeme selle oma